مقالات

بهترین هارد اکسترنال اس اس دی

گاهی شما برای ذخیره اطلاعات خود نیاز به فضای بیشتر دارید در این صورت بهترین انتخاب برای شما هارد اس اس دی اکسترنال می باشد. هارد های اس اس دی اکسترنال دارای سرعت و مقاومت بسیار بالایی هستند. هارد اکسترنال اس اس دی جزو یکی از امن ترین فضاهای ذخیره سازیی می باشد و شما می توانید با خیال راحت اطلاعات مهم خود را درون آن نگهداری کنید. امنیت بالای این مدل هارد به دلیل این است که هیچ کدام از اجزای هارد های اس اس دی به صورت چرخشی کار نمی کنند. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید بهترین هارد اکسترنال اس اس دی را انتخاب و خریداری کنید.

روش انتخاب بهترین هارد اکسترنال اس اس دی

در کل در بازار دو نوع هارد اکسترنال موجود است که نوع اول آن هارد اکسترنال HDD و نوع دوم آن هارد اکسترنال SSD می باشد.انتخاب هارد اکسترنال SSD بی شک انتخاب بهتر وهوشمندانه تری است. هارد اکسترنال اس اس دی انواع مختلفی دارد و شما برای انتخاب بهترین نوع آن باید یکسری مسائل را مورد بررسی قرار دهید. اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید فضای ذخیره سازی می باشد. هارد های اکسترنال اس اس دی در ظرفیت های 64، 120، 240، 256، 512 گیگابایت و تا 2 ترابایت و حتی بیشتر در بازار یافت می شود. شما باید فضای ذخیره سازی هارد خود را باتوجه به نیاز شخصیتان انتخاب کنید. مورد دیگری که باید مورد برسی قرار بگیرد سرعت انتقال اطلاعات هارد اکسترنال اس اس دی می باشد. هارد های اکسترنال برای انتقال اطلاعات دارای یک رابط USB هستند در اکثر برند ها در سال های گذشته از پورت USB 2.0 استفاده می کردند. اما امروزه می توانید هارد های اکسترنال اس اس دی با پورت USB 3.0 که سرعت انتقال شان 5 گیگابایت بر ثانیه و USB 3.1 سرعت انتقالشان ۱۰ گیگابایت برثانیه است را تهیه و از سرعت بالای آن لذت ببرید.  در ادامه چند مدل از بهترین هارد های اکسترنال اس اس دی را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

هارد اکسترنال اس اس دی سامسونگ مدل T5

سامسونگ شرکتی است که حافظه های اس اس دی قابل توجه را تولید کرده است  به همین دلیل هارد اکسترنال اس اس دی سامسونگ مدل T5 جزو یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. این مدل هارد اکسترنال اس اس دی در ظرفیت های 250 گیگابایت، 500 گیگابایت، 1 ترابایت و 2 ترابایت در بازار عرضه شده است. رابط این محصول شرکت سامسونگ از نوع USB Type-C است به همین دلیل دارای سرعت بسیار بالایی می باشد و این هارد اکسترنال  دارای طراحی بسیار زیبا و کم حجمی می باشد و بسیار مناسب افردی است که نیاز دارند همیشه هاردشان همراهشان باشد.

هارد اکسترنال اس اس دی اپیسر مدل AS350 PANTHER

هارد اکسترنال اس اس دی اپیسر مدل AS350 PANTHER می تواند یک انتخواب مقرون به صرفه با کارایی بسیار بالا باشد. این هارد اکسترنال با ظرفیت های 120 گیگابایت و 256 گیگابایت در بازار موجود است. این اس اس دی دارای سرعت نسبتا خوبی می باشد به صورتی که حداکثر سرعت انتقال آن در حالت اسمی ۶ گیگابیت بر ثانیه می باشد و مقاومت در برابر لرزش و مقاومت در برابر شک آن باعث محبوبیت بیشتر این مدل هارد اکسترنال اپسیر می شود. هارد اکسترنال اس اس دی اپیسر مدل AS350 PANTHER دارای مصرف بسیار پائینی می باشد و همچنین از دستورات S.M.A.R.T نیز پستیبانی می کند.

هارد اکسترنال اس اس دی ای دیتا مدل SD700

هارد اکسترنال اس اس دی ای دیتا مدل SD700 دارای قیت بسیار مناسب اما کیفیت بسیار بالا می باشد. رابط این هارد از نوع   USB 3.0 است و متاسفانه  USB Type-C نمی باشد اما این دلیلی بر پائین امدن سرعت آن نمی شود. این هارد اکسترنال دارای گواهینامه IP68 است. این گواهینامه به شما کمک می کند تا بدون نگرانی بابت از بین رفتن اطلاعات این هارد اکسترنال را با خود حمل کنید و همراه خود به هر جایی که می خواهید ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید