نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36
اچ‌ پی (HP) برند پرآوازه‌ای در بازار لپ‌ تاپ‌‌ ها در سطح جهان محسوب می‌شود و در حال حاضر بیش‌ترین سهم بازار را در اختیار دارد. اگر به دنبال خرید یکی از لپ‌ تاپ‌ های HP از سری پاولیون (Pavilion)، اسپکتر (Spectre)، انوی (Envy)، اومن (OMEN)، سری الیت‌بوک (EliteBook)، پروبوک (ProBook)، ورک‌استیشن‌های زد‌بوک (ZBook) و لپ‌تاپ‌های محبوب سری Notebook هستید، بخش محصولات سایت ما با ارائه‌ی مشخصات فنی دقیق و کامل به همراه مقایسه و بهترین قیمت از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی، انتخاب و خرید را ساده‌تر از قبل کرده است.
 
در بخش محصولات دیجی مکس کالا می‌توانید علاوه بر مشاهده‌ی اطلاعات فنی و قیمت لپ‌تاپ‌های HP، مدل‌های متنوع آن را با یکدیگر مقایسه و از طریق فهرست فروشگاه‌های عرضه‌کننده، ارزان‌ترین فروشندگان و بهترین قیمت‌های محصول موردنظر خود را بیابید. برای یافتن لپ‌تاپ موردنظر خود می‌توانید از طریق جستجوی نام محصول، تمام مدل‌های آن با پردازنده،‌ حافظه رم و حافظه‌های ذخیره‌سازی متنوع را مشاهده کنید؛ برای انتخاب ساده‌تر خلاصه‌ای از مشخصات فنی در عنوان نیز ذکر شده است.
شاید شناخته‌شده‌ترین سری لپ‌تاپ‌های اچ‌پی در بازار کشورمان سری پاولیون باشد که به جز محصولات اصلی این سری که مناسب کارهای دانشجویی و روزمره است، دو دسته محصول با نمایشگر چرخان با نام x360 و پاولیون گیمینگ را نیز در این سری قرار می‌گیرند. لپ‌تاپ‌های سری اسپکتر ۱۳ و x360 نیز که محصولاتی سبک و نازک هستند به عنوان اولترابوک‌ های پرمیوم شناخته می‌شوند. لپ‌تاپ‌های سری انوی نیز علاوه بر طراحی زیبا سخت‌افزار قدرتمندی را در دل خود دارند و طراحان و کاربران نسبتا حرفه‌ای بازار هدفشان تعیین شده است.
 
لپ‌تاپ‌های سری NoteBook که اچ‌پی آن‌ها را مناسب کاربری خانگی می‌داند نیز عموما بدون ذکر این پسوند در بازارهای مختلف از جمله بازار کشورمان به فروش می‌رسند. در حالت کلی این لپ‌تاپ‌ها یک رده پایین‌تر از سری پاولیون قرار می‌گیرند و قیمت مولفه‌ی مهمی در آن‌ها محسوب می‌شود. سری اومن به صورت تخصصی برای گیمرها درنظر گرفته شده است و به پردازنده‌ی قدرتمند و کارت گرافیک اختصاصی مجهز شده‌اند و المان‌های گیمینگ در طراحی آن‌ها خودنمایی می‌کند.
 
لپ‌ تاپ‌ های سری الیت‌بوک سری گران‌قیمتی محسوب می‌شود و کاربران تجاری و مدیران بازار هدف چنین محصولاتی هستند. سری پروبوک نیز دیگر محصولات مناسب کاربران تجاری محسوب می‌شود. سری استریم جایگاه خاصی در بازار کشورمان ندارد و عموما برای دانش‌آموزان و مدارس مناسب است.